DZIEŃ WYNALAZKÓW 2018 PDF Drukuj Email

Startuje kolejna edycja Dnia Wynalazków na PK

„Dzień Wynalazków 2018: #młodzi – patent na start” – pod takim hasłem odbędzie się 2 marca
w pawilonie Kotłownia na kampusie PK przy ul. Warszawskiej 24, czwarta już edycja wydarzenia organizowanego przez spółkę celową uczelni - INTECH PK, promującego najciekawsze pomysły
o charakterze wdrożeniowym pochodzące z politechnicznych środowisk.

W tym roku swoje autorskie rozwiązania będą mogli zaprezentować studenci, doktoranci oraz młodzi pracownicy naukowi związani z PK.

Jeśli jesteś studentem PK, posiadasz innowacyjny pomysł, który chcesz zaprezentować przed szerokim audytorium i poszukujesz partnerów, którzy pomogliby wprowadzić Twoje rozwiązanie na rynek - zgłoś się do INTECH PK.

By skorzystać z takiej szansy, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie: https://dw2018.evenea.pl, a następnie odesłać go do 2 lutego na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Udział w wydarzeniu w charakterze uczestnika wymaga rejestracji w terminie do 28 lutego.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Politechniki Krakowskiej, prof. dr hab. inż. Jan Kazior.

Więcej szczegółów nt. tegorocznego Dnia Wynalazków można znaleźć na stronie wydarzenia: https://dw2018.evenea.pl oraz FB: https://www.facebook.com/events/569588386721399

Dzień Wynalazków 2018 współfinansowany jest przez MNiSW w ramach programu Inkubator Innowacyjności+.