Warsztaty dla autorów PDF Drukuj Email

IEEE, EBSCO, Biblioteka PK oraz Wydz. Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej zapraszają na

WARSZTATY DLA AUTORÓW - JAK NAPISAĆ I OPUBLIKOWAĆ ARTYKUŁ W IEEE
STRATEGIE WYSZUKIWANIA INFORMACJI NA PLATFORMIE IEEE _XPLORE

w dniu 13 lutego 2018 r. o godz. 14.30 w auli A4 na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej przy ul. Warszawskiej 24

I. JAK NAPISAĆ I OPUBLIKOWAĆ ARTYKUŁ W IEEE (około 1,5 godziny).
W trakcie prezentacji będzie omówiony proces pisania publikacji naukowych oraz przedstawione odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez osoby, które próbują opublikować swój artykuł po raz pierwszy. Sesja jest skierowana do studentów i doktorantów, którzy pracują przy projektach badawczych i starają się o rozwój swojej kariery zawodowej poprzez publikowanie w IEEE.

W czasie szkolenia będą poruszone następujące zagadnienia:
* Struktura artykułu naukowego i metody doskonalenia pisania
* Gdzie publikować? - materiały konferencyjne czy czasopismo? Jak wybrać?
* Przegląd procesu redakcyjnego w tym "co robić", a czego unikać podczas składania i weryfikacji artykułu.
* Możliwości publikacji w IEEE Open Access

Na zakończenie przewidziana jest dyskusja na temat problemów pojawiających się w trakcie procesu publikacji oraz sugestie i informacje dostępne online na temat publikowania.

II. STRATEGIE WYSZUKIWANIA INFORMACJI NA IEEE _XPLORE _(20-30 min.)

Strategie wyszukiwania w bazie IEEE/IET IEL, a w szczególności:
• formułowanie zaawansowanych strategii wyszukiwania dla uzyskania najlepszych rezultatów
• jak uzyskać dostęp do pełnego tekstu
• własne konto na IEEE Xplore; alerty, zapisywanie własnych opcji wyszukiwania
• sortowanie wyników wyszukiwania

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.
Spotkanie poprowadzi p. Eszter Lukács IEEE Client Services Manager dla Polski - doświadczony trener (współpracuje z użytkownikami platformy IEEE Xplore w wielu krajach).

REJESTRACJA

Zaproszenie na konferencję DiM’2018 PDF Drukuj Email

International Scientific Conference
“Development in Machining Technology” DiM’2018
Cracow, 26 – 27th April 2018

Więcej informacji na stronie: DiM'2018

Scientific Committee (in alphabetic order):

Organizing Committee:

Prof. Beňo Josef (TU Kosice, Slovakia)

Prof. Demeč Peter (TU Kosice, Slovakia)

Prof. Durakbasa Numan (TU Vienna, Austria)

Prof. Kovač Pavel (TU Novi Sad, Serbia)

Prof. Kundrák Janos (Univ. Miskolc, Hungary)

Prof. Maňková Ildiko (TU Kosice, Slovakia)

Prof. Mikó Balazs (TU Budapest, Hungary)

Prof. Słodki Bogdan (TU Cracow, Poland)

Prof. Varga Gyula (Univ. Miskolc, Hungary)

Prof. Zębala Wojciech (TU Cracow, Poland

Prof. Zębala Wojciech

Ph.D Otko Tadeusz

Ph.D Kowalczyk Małgorzata

M. Sc. Machno Magdalena, Ph.D.st

The Organizing Committee cordially invites you to participate in the International Scientific Conference “Development in Machining Technology” DiM’2018, which will be held from the 26th to 27th of April 2018 in Cracow, Poland. We are convinced that you or your co-workers’ contribution to Conference will be of great interest and we believe it will be of considerable value to you.

We kindly invite you to take part in the Conference and, subsequently, to send a participation application form and a 200 words abstract of the paper for review and selection before 8th January 2018. The Secretariat of the Conference will send notification of acceptance to the Author by e-mail within 7 days after receiving the abstract.

The Author must send the full paper (max. 10 pages inclusive abstract and key words in Word for Windows format) before the deadline – 16th March 2018 by e-mail at Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. or Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . The instruction of the full paper submission (attachment no. 1).

All papers accepted for presentation and publishing must be original and not published elsewhere.

Registrations shall be made in application form (*doc) (attachment no. 2). The application should be sent by e-mail at Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. or Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

The conference fee (40 or 70 Euro) should be transferred to the following bank account:

Politechnika Krakowska, Warszawska 24 St., 31-155 Cracow
Bank BPH S.A.
IBAN: PL 11 1060 0076 0000 3210 0013 7340
NRB: 1060 0076
SWIFT: BPHKPLPK
SUBKONTO: DIM'2018
REMARK: conference DIM'2018

Deadline for registration: 26th January 2018
Deadline for paper ready to print: 16th March 2018
Deadline for conference fee: 6th April 2018

The conference fee (70 Euro) includes: lunch, participation in Dim 2018 party, excursion and publication in a special issue of the Scientific Book:  Development in Machining Technology/Scientific-Research Reports vol. 8, edited by Cracow University of Technology.

The conference fee (40 Euro) includes: lunch, participation in Dim 2018 party, excursion.

Aukcja WOŚP PDF Drukuj Email

Sesja w symulatorze tramwaju

charytatywni.allego.pl

Zaproszenie na konferencję PDF Drukuj Email